Stwórz swoje miejsce do zamieszkania

Budownictwo

Fachowe projektowanie wnętrz komercyjnych

Nowatorskie ukierunkowanie do realizacji projektów wnętrz to domena studia ZEN. Nie ma w tym wypadku znaczenia, czy projekty wykonywane są dla klientów prywatnych, czy dla przedsiębiorców. Realizacja usług dotyczy nie tylko projektu, lecz https://www.zen-art.eu/ udziela pomocy w doborze elementów umeblowania i kompletnego wyposażenia.

W wypadku niewielkich powierzchni eksperci zabiegają o to, żeby zachowana była przestronność. Z kolei kiedy pomieszczenia są większe, dba się o zachowanie kompletnej aranżacji pod względem wyposażenia oraz koloru. Z uwagi na to, że realizacja zlecenia jest wszechstronna i przebiega etapami, można oczekiwać wszystko potoczy się sprawnie. Team architektów specjalizuje się w aranżacjach modernistycznych, loftowych, skandynawskich, glamour, ale też klasycznych.

Jeżeli zaś klient chce pozyskać projekt oryginalny, to specjaliści nie obawiają się zaproponować wizualizacji z dowolnych nurtów architektury. Profesjonalizm, kreatywność, elastyczność w działaniu i niebanalne rozwiązania to wyznaczniki, jakimi sugerują się architekci wnętrz z podanej pracowni. Wystarczy przejrzeć portfolio ZEN, aby przekonać się o tym. Poza architektami wnętrz nad codzienną pracą będą czuwać też eksperci z zakresu obsługi realizacji inwestycji. Wiedza na temat rynku i reguł designu powoduje, że cały zespół realizuje własne obowiązki rzetelnie.

Studio nawiązuje współpracę z marką KAMAR, w zakresie wykonania mebli na wymiar. To spełni oczekiwania zleceniodawców. Elementy umeblowania są wykonane zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla dowolnych firm. Wszystko wykonywane jest solidnie i zgodnie ze wstępnymi ustaleniami. Zrobione mogą zostać: meble kuchenne, szafy i garderoby, meble do łazienki, regały i biblioteki, meble do biura oraz przeróżne zabudowy meblowe. Zleceniodawcy mogą liczyć na dowóz i zamontowanie zamówionych elementów umeblowania. To powoduje, że są usatysfakcjonowani z usług.

Warto też przeczytać: