Stwórz swoje miejsce do zamieszkania

Remont

Najpopularniejsze metody dezynsekcji – klasyczna vs żelowa

Proponowana przez nas dezynfekcja prusaków, eliminacja karaluchów, jest nie tylko wybitnie efektywna, ale także dzięki latom doświadczenia wybitnie bezpieczna. Używane przez nas środki, do dezynsekcji są stosowane w taki sposób, żeby nie zagrozić żadnemu żyjącemu stworzeniu w domu, przed nieproszonymi robalami i owadami.

Wynajmując nas w gwarantujesz sobie, iż praca zostanie wykonana nie tylko od początku do końca, lecz w głównej mierze bezpiecznie. Dezynsekcja metodą zamgławiania – ze względu na to, jak co poniektóre insekty są małe, niezmiernie ciężko jest je złapać.

Wobec tego w tej metodzie wykorzystuje się mgłę, która to właśnie dzięki swojej przenikalności, łatwo dostaje się nawet w najtrudniej dostępne miejsca. W ten sposób wszystkie prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, osy, szerszenie, rybiki cukrowe, pchły, wszy, muchy, komary i inne nie będą stanowić dla nas kłopotu – polecamy zwalczanie pluskiew. Gdy robaki wchodzą w styczność z mgłą, to nadzwyczaj prędko oraz zatruwają, co prowadzi do ich śmierci.

Stosując tę metodę, powinniśmy jednakże pamiętać, żeby przed rozpyleniem mgły wszystko wnikliwie przygotować, ponieważ stosowanie mgły na insekty może mieć zły wpływ na produkty spożywcze. Stosowanie tego typu metody, może być niezmiernie dochodowe oraz praktyczne w rozmaitych miejscach jak, chociażby: dezynsekcja prusaków, dezynsekcja karaluchów, dezynsekcja mrówek, dezynsekcja pluskiew domowych, dezynsekcja rybików domowych, dezynsekcja obrzeżków gołębich.

Dezynsekcja metodą gazowania w pomieszczeniu – dzięki dzisiejszym osiągnięciom nauk, jesteśmy w stanie bez kłopotu stworzyć gaz, który pozwoli nam łatwo zabić nasze niechciane insekty. Rozpylając gaz w pomieszczeniu, pozostawiamy je zamknięte na 12 – 48h, by po pewnym czasie móc zapomnieć o problemie. Insekty zatruwają się gazem, a my nie mamy już problemów. Tego typu metoda może okazać się właściwym rozwiązaniem problemu w sytuacjach takich jak: dezynsekcja os, dezynsekcja szerszeni, dezynsekcja pcheł, dezynsekcja wszy, dezynsekcja much, dezynsekcja komarów.

Warto też przeczytać: